Kullanım Koşulları

Ekuponkodu Kullanım Koşulları

Ekuponkodu.com, kullanıcıları için internet ortamında indirim kuponu, kampanya ve alışveriş fırsat haberleri yayınlamaktadır. Ekuponkodu’nu isteyen herkes ücretsiz olarak kullanabilmektedir. Ekuponkodu sitesinin kullanım koşulları aşağıda belirtilmiş olup, site kullanıcılarının siteyi her ziyaretlerinde siteyi kullanmış oldukları ve dolayısıyla bu koşulları kabul etmiş oldukları varsayılır.

1) Ekuponkodu internet üzerinden satış yapan firmaların indirim kuponu, hediye çeki, kupon kodu, indirim kodu vb bilgilerini kullanıcıları için biraraya getirir ve kullanıcıların indirimli alışveriş yapabilmesi için çalışır. Sitede ayrıca firmaların indirim haberleri ve promosyon bilgileri de bulunmaktadır.

2) Ekuponkodu sizden herhangi bir ödeme almaz veya size hiç bir şey satmaz. Sitede bulunan kuponları kullanarak mağazalardan indirimli alışveriş yaparsınız.

3) Ekuponkodu sitesinde bulunan bilgiler kopyalanamaz veya başka amaçla kullanılamaz.

4) Ekuponkodu dünyadaki tüm indirim ve kampanyalarla alakalı var olan tüm bilgileri abonelerine sunamamaktadır. Ekuponkodu’nda editörler tarafından berlirlenmiş çeşitli haberler mevcuttur. Diğer yerlerde var olup Ekuponkodu’nda olmayan bilgiler aboneler için bir sorun teşkil etmez.

5) Ekuponkodu sitede bulunan indirim haberleri ve bilgilerin doğruluğunu garanti edemez. Sitedeki indirim kuponları veya haberleri tükenmiş, süresi bitmiş veya koşulları değişmiş olabilir. İnternetin statik değil dinamik olması dolayısıyla internette her şey her an değişebilir. Tüm bu değişiklikleri Ekuponkodu’nun takip etmesi imkansızdır. Bu nedenle eğer bir hata varsa talep üzerine gerekli inceleme yapılır ve hata varsa derhal gerekli değişiklik yapılır. Buradaki ana fikir hem kullanıcılara hem de kuponun sahibi firmalara fayda yaratmak ve kesinlikle hiç bir sorun yaratmamak politikamız çerçevesinde iyi niyet ve samimiyet ile hizmet vermektir.

6) Ekuponkodu, sitede bulunan indirim, kupon, promosyon ve çekiliş gibi bilgilerinden direkt olarak sorumlu tutulamaz. Eğer bir hata varsa talep halinde gerekli inceleme ve hata halinde gerekli değişiklik yapılır.

7) Ekuponkodu’nda hiç bir alışverişe taraf değildir. Ekuponkodu sadece abonelerinin indirimli olarak alışveriş yapabilmesi için internetteki bilgilerin derlenip sunulması hizmetini vermektedir.

8) Ekuponkodu site kullanıcılarının bilgilerini en yüksek güvenlik önlemleri ile saklamakta ve başka kişilerle paylaşmamaktadır. Sitemiz kullanıcı bilgilerinin saklanmasına ekstra özen göstermektedir.

9) Ekuponkodu’na üye olmak istediğinizde bizimle paylaştığınız e-mail adresinize belirli aralıklarla haftalık bülten ve yeni indirim kupon bilgileri yollanmaktadır. İstediğiniz zaman üyelik iptalinizi gerçekleştirebilir ve yeni bülten maillerini almazsınız. Dilerseniz de üye olmadan sitedeki indirim kuponu ve haberlerinden faydalanabilirsiniz.

10) Ekuponkodu kullanıcılarının tercihlerini belirlemek ve daha iyi hizmet verebilmek için çerezler / kukiler (cookies) kullanmaktadır.

11) Ekuponkodu’nda bulunan birçok link ve reklam sizi diğer sitelere yönlendirebilmektedir. Yönlendirildiğiniz sitenin kullanım şartları farklılık göstermektedir. Aboneler bununla alakalı olarak Ekuponkodu’nu sorumlu tutamaz, yönlendirilen sitenin kullanım şartları geçerlidir.

12) Ekuponkodu’nda mevcut olan tüm logo, isim ve markalar münhasıran o logo, isim ve markaların sahiplerine aittir.

13) Ekuponkodu sitesinde bulunan firmalar ile çeşitli sponsorluk, affiliate ve reklam anlaşmaları yapabilmektedir.

14) Ekuponkodu ile ilgili bir sorunuz veya talebiniz olması durumunda mail adresimizden bize en kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.