Tüm Alışverişlerinizi %10 Ucuzlatacak inci indirim kuponu!

başarılı 100%

Kupon Detayları

inci indirim kuponu ekim 2014

Tüm Alışverişlerinizi %10 Ucuzlatacak inci indirim kuponu!

Bayanlar ayakkabı seçerken birçok önemli noktayı göz önünde bulundurmalıdır. Bayanların yaptığı yanlışların başında ayakkabının rahatlığından çok tasarıma önem vermek gelir. Bir ayakkabı tasarımı ne kadar güzel olursa olsun rahat değil ise uzun süreli kullanılması mümkün değildir.

Ayak sağlığını düşünen bayanlar ayak yapılarına uygun olan modellerden yana seçimlerini yapmalıdır. Bayanlar adına tasarlanan ayakkabı modelleri sezonlara göre değişim gösterir. Yazın daha çok ayakları terletmeyen yapıda olan açık modeller tasarlanırken, kışın ayakları soğuk havadan koruyabilecek yapıda olan kapalı modeller tasarlanmaktadır. 2015 sezonunda bayanların dikkatini çekecek yapıda olan ayakkabı tasarımlarına örnek olarak; küt burunlu zımba detaylı süet ayakkabılar, parlak rugan dolgu topuk ayakkabılar, deri platform topuklu ayakkabılar, potin tarzı ön kısmı açık olan ayakkabılar, ön kısmında bağcık detayının yer aldığı çivi topuk ayakkabılar, ayak sağlığına önem veren bayanlar için tasarlanan rugan veya deri topuksuz modeller, kadife veya süet modeller, farklı materyaller kullanılarak tasarlanan modeller, şık davetler için taş detayının yer aldığı altın veya gümüş renkli abiye modeller, bilekte biten yandan fermuarlı modeller ve özellikle kış aylarının vazgeçilmezi olan leopar modeller verilebilir. Ayakkabı bir kadının zarafetini ve şıklığını yansıtan en önemli unsurdur. Bundan dolayı bazı bayanlar giydikleri kıyafetlerden daha çok ayakkabılarının dikkat çekmesini tercih ederler. Bu sezon küt topuklar ve platform topukların yerini her bayanın daha fazla seksi görünmesine yardımcı olan çivi topuklar alacak.

Yüksek kalın topukların bir süre rafa kalktığı yeni sezonda yer alan ayakkabı modellerini internette yer alan online sitelerde indirimli fiyatlar ile bulabilir, farklı markaların ayakkabı tasarımlarını indirimli fiyat seçenekleri ile satın alarak kendinize yeni bir koleksiyon oluşturabilme şansına sahip olabilirsiniz. Sizlerde inci indirim kuponu kullanarak sezonun ayakkabı modellerini ucuza satınalabilirsiniz.

Üstte yer verdiğimiz inci indirim kuponu koşulsuz tüm alışverişlerde ekstra %10 indirim sağlıyor! Bunun için de kodu sepet sayfasında gördüğünüz kupon alanına yapıştırmanız yetiyor.

Tüm inci indirim kuponu fırsatlarının takibi için:

http://ekuponkodu.com/kupon-kodu/inci-kupon-kodlari/

 

Tüm İnci indirim kodu ve kampanyaları için TIKLAYIN.